025
01. Which is worse, failing or never trying?
Onderdeel van #80. Tien vragen beantwoorden v/d “50 Questions that will free your mind”
Never trying…
Iedereen faalt wel een keer in zijn/haar leven. De een wat vaker dan de ander, maar het hoort erbij. Door te falen kun je leren van je eigen fouten en er alleen maar sterker uitkomen. Door nooit iets te proberen weet je ook niet of datgene bij je past, of je het leuk vindt en of het überhaupt wel lukt.
Teksten schrijven
Zo zou ik zelf graag meer willen weten over hoe je een goede tekst schrijft, waar je eventuele inspiratie vandaan haalt en hoe je een bepaald idee het beste kan verwoorden op papier (of in mijn geval, op mijn site). Ik heb soms ideeën in mijn hoofd die er daar helemaal geweldig uitzien, maar om ze dan vervolgens nog op papier te zetten?! Daar heb ik grandioos veel moeite mee..
Aangezien de portemonnee geen dure cursus toelaat, ben ik van plan om me binnenkort te laten opsluiten in de bibliotheek (figuurlijk dan!) om eens goed te snuffelen tussen allerlei boeken die me hierover meer kunnen leren.
Ik faal liever dan dat ik het nooit heb geprobeerd…
Kijk bijvoorbeeld eens op http://www.copytips.nl/
Inspiratie vind jou niet, jij vind inspiratie. Lees veel goedgeschreven blogs, test je ideeën en uitwerkingen op je blog, en test ze bij anderen. Schrijven leer je door veel te doen en veel te proberen. Liever falen dan niet proberen toch?